top of page

HAKKIMIZDA

Asansör sektöründe 25 yıllık deneyimle kasnak üretimine başlayan Artı Kasnak, faaliyetine 2005 yılında İstanbul'da başlamıştır.

 

Kendi bünyesinde bulundurduğu dökümhane ve plastik kasnak üretim tesisleriyle Türkiye'de 81 il ve dünyada 50'den fazla ülke pazarına ürünlerini sunan Artı Kasnak ISO-9001 yanı sıra Türk Standartları Enstitüsünde aldığı kalite onay raporlarıyla DIN ve EN standartlarında üretim yaptığını belgelemiştir.

 

Artı Kasnak, özellikle palanga kasnakları, saptırma kasnakları ve hidrolik kasnaklarının yanısıra motor kasnağı üretimi de yapmaktadır. Plastik kasnaklarını captormal'den, döküm kasnaklarını da GG 25 dökme demir ve GGG 50 küresel grafitli dökme demirden üretilmektedir. Ürünler ses ve titreşim problemine son veren, düşük balanslı çalışan, yüksek korozyon direncine ve yüksek aşınma direncine sahip tasarımlara sahiptir.

Artı Kasnak, müşteri memnuniyeti ve mükemmellik ilkesiyle çalışmaktadır. Deneyimli ve nitelikli mühendis, teknisyen ve satış temsilcilerinden oluşan ekip müşterilerine her türlü soru veya taleple ilgili yardımcı olmaktadır.

Ulusal ve uluslararası birçok fuarda boy gösteren Artı Kasnak yerel ve uluslararası asansör üreticisi firmaların odağında yer almaktadır.

bottom of page